מדוע אנחנו

מרכז חימום - משאבות חום - וחימום תת רצפתי
מדוע רצויו כדאי לבחור במרכז החימום כחברה אשר תבצע עבורכם את הפרוייקט

כמה טיפים חשובים לפני שנתחיל במאמר עצמו, ממה כדאי להיזהר. ראו, חימום תת רצפתי לכשעצמו או כפי שמכנים אותו מורכב תחת פני הריצוף הביתי הקיים. משמע הצוות שאמור להתקין  ולבצע את הפרוייקט אמור לשלוף את הריצוף ממקומו הטבעי להתקין את החימום התת רצפתי ואז להחזיר את הריצוף.
לעיתים הצוות המגיע  אינו מיומן דיו ב"שליפת הרצפות" מה שגורם לשברים ולעיתים לא ניתן להשיג את אותן רצפות. לכן חשיבה ראשונית היא פירוק הריצוף והתקנתו אחר כך מחדש. שלב שני הינו הצוות המתקין את החימום התת רצפתי, והחומרים מהם עשויים מתקני החימום.
הקפידו שכל החומרים הם בעלי תו תקן, ועם אחריות. נתקלנו במקרים של חימום תת רצפתי אצל לקוחות אשר אצלם הותקנה מערכת פשוטה וזולה מה שגורם לבעלי הבית הוצאות כספיות מיותרות. במקרים שכאלה רצוי להשקיע מעט יותר כסף אך לקבל תוצאות עם מינימום תקלות ולהרבה שנות פעילות.  
השלב השלישי הוא הכי קריטי החזרת הריצוף וזהירות שלא לפגוע במערכת הקיימת. החזרת הריצוף תיעשה בעדינות תוך כדי הקפדה על מספר כללים המבטיחים שלמות של החלקים המותקנים. צנרת, חשמל, מים, וכו..  בדיקת המערכת ותקינותה בטרם נסגור את הריצוף תוסיף מימד של ביטחון לעבודה תקינה ובדירה של מערכת החימום הביתית.
אין ספק שחימום תת רצפתי  בבית חוסך מקום, חשמל, נעים ומפוזר בצורה נכונה בבית, והיכולת להלך יחף בבית כשטמפרטורת הריצוף נעימה שווה כל מחיר. איכות החיים בהחלט עולה והפינוק מורגש.
אצלינו במרכז החימום שמים דגש על כל מרכיבים אלה, החל משלב ההתקנה החומרים ושלב הסיום. ניסיונינו הוא עתיר שנים שנים, והצוות המבצע הינו שילוב של ידע ומקצוענות גם יחד. משרדינו ממוקם ברחוב האומן בירושלים ואצלינו ניתן אף לרכוש חלקי חילוף לחימום תת רצפתי, ואף כלי עבודה. 


 
                                                                                                                                                                                                                                               
האומן 22 תלפיות, ירושלים 93546 טל': 6725544 - 02   | פקס: 6720243- 02                                                           
דוא"ל: himum@walla.co.il                     
חדש !!! סניף מודיעין  הקדר 1 ישפרו סנטר 08-6785544   
                                     משאבות חום אינוורטר     
גרילי גז בבסטגז
לייבסיטי - בניית אתרים